Header background image
Apie mus puslapio headerio nuortauka

Apie mus

Architektai kuriantys pridėtinę vertę

Ilgametė patirtis. Kūrybiškumas ir drąsios idėjos. Profesionalios įžvalgos. Tai – apie mus.

Architektų biuro „Tau projektai“ komanda yra savo srities profesionalai. Teorines žinias deriname su naujovėmis, gerbiame ir mylime savo darbą. Teritorijų planavimas, individualių projektų kūrimas ir išsamios konsultacijos – siūlome Jums tai ir dar daugiau.

Mūsų komandos kelias prasidėjo nuo architekto Romo Gailiaus darbų. Jo sąskaitoje – pirmasis Lietuvoje blokuotas gyvenamasis namas (1989 m.), suprojektuota dviračių transporto infrastruktūra Klaipėdos mieste (1998 m.), nauji gyvenamieji kvartalai Klaipėdoje, Melnragėje, Giruliuose ir kitur.

2013 metai mums buvo ypatingi. Jie ženklina „TAU projektai“ veiklos pradžią. Suburtos profesionalų komandos dėka, tvarios gyvenamosios aplinkos kūrimas sėkmingai tęsiasi iki šių dienų.

Tegul apie mus kalba skaičiai:


0
metų darbo patirties
Virš
0
išduotų statybos leidimų
Daugiau nei
0
sėkmingai suprojektuoto gyvenamojo ploto
logo img background

Mūsų istorija

1989
Pirmas Lietuvoje blokuotas 7 sekcijų gyvenamasis namas
1998
Klaipėda, Dviračių transporto infrastruktūra mieste
2002
Klaipėda, Melnragė naujų gyvenamųjų kvartalų ir pastatų projektai
2004
Klaipėda, Giruliai naujų gyvenamųjų kvartalų ir pastatų projektai
2005
Klaipėda, Tauralaukis daugiabučiai gyvenamieji namai
2008
Klaipėda, Tauralaukis daugiabučiai gyvenamieji namai
2009
Klaipėda, Ringelio naujų gyvenamųjų kvartalų ir pastatų projektai
2013

iki dabar

„TAU projektai“ veikla kuriant tvarią gyvenamąją aplinką

Komanda

Profile image
Romas Gailius
Architektas
„Architektūra man ne darbas, o gyvenimo kelias. Gyvenamąją aplinką kuriu jau daugiau kaip 40 metų. Pirmasis Lietuvoje suprojektavau ir realizavau kotedžo tipo namus. Tarp mano pasiekimų – sukurta ir įgyvendinta idėja gyvenamajam kvartalui „Dvaro Slėnis“. Šiandien šis projektas vertinamas kaip vienas prestižiškiausių Klaipėdos mieste“.
Profile image
Mindaugas Savickas
Architektas
„Esu ambicingas architektas, turiu 15 metų darbo patirtį. Savo kūryboje orientuojuosi į gerąja olandų architektų praktika kuriant gyvenamuosius namus. Prestižiniame Nyderlandų universitete baigiau architektūros magistro studijas, todėl tai man be galo artima šalis. Džiaugiuosi, kad unikalias šio krašto architektūros tradicijas pavyksta pritaikyti ir Lietuvoje“.
Profile image
Vilius Gailius
NT projektų vadovas
„Nekilnojamuoju turtu pradėjau domėtis būdamas 16 metų. Susidomėjimas tapo mylima veikla. Architektūros srityje esu entuziastas, o projektų valdyme – specialistas. Nuolat seku naujausias statybų tendencijas ir technologijas, turiu nemažai asmeninės patirties gyvenant privačiame būste, todėl padėsiu pasirinkti ir realizuoti Jūsų būsto viziją pagal individualius poreikius ir galimybes“.